خدمات ما

آنچـه مـا ارائه مـی دهیم

تمام تلاش ما در نورینت بر این است بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم

حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی فلات ناوگان نور آسیا ارائه دهنده حمل محمولات نفتی و کالای صادراتی،وارداتی ، و ترانزیتی با مناسب ترین قیمتها و در حداقل زمان ممکن بصورت کریری و فورواردی می باشد.

مطالعه بیشتر

حمل و نقل داخلی کالا

گروه شرکت های حمل و نقل نوری با مدیریت آقای خلیل نوری افتخار داشتــه فعالیت خدمات حــمل و نقل خــود را از سال 1356 آغاز نمــاید که پـس از 4 دهه فعالـیت بنا به نیازمنــدی حیاتی کشور عزیزمــان حسب احسـاس وظیفه باگرد آوری و مـشارکت دلسوزان و ایجاد ناوگانی با نام کاروان یاور ( متشکل از 100 دستگاه نفتکش ) مشغول به خدمت سوخت رسانی در مناطق مختلف کشوربوده که نتیجه آن رفع مشکلات و نیاز هموطنان عزیزمان در آن مقطع حساس کشــوربوده و رضــایتمندی مقامات کشوری و مسئولان شــرکت ملی پخش فراورده های نفتی را همراه داشته است .

مطالعه بیشتر

حمل و نقل نـفتی

شرکت نورینت دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و کنوانسیون حمل و نقل هوایی جهان IATA می‌باشد و با استفاده از خطوط و ایرلاین‌های بین‌المللی جهان نظیر امارات قطر و ترکیش و .... و با استفاده از نمایندگی‌های عضو یاتا در سراسر جهان حملی سریع و مطمئن را به شما ارائه می‌دهد.

مطالعه بیشتر

حمل و نقل اینترنتی

شرکت حمل و نقل بزرگ مقیاس هوشمند یاور سیر بارثاوا با اخذ پروانه فعالیت به عنوان اولین اپراتور بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل در آستانه تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی حمل و نقل بزرگ مقیاس هوشمند در کشورمیباشد.

مطالعه بیشتر