درباره ما

درباره نورینت

نورینت مکانی است که صاحبان کالا و ار و دارندگان ناوگان ا هم در ارتباط مستقیم برقرار میکنند تا کار حمل و نقل کار و بار و کالا را انجام دهند.

حمل نقل داخلی کالا
گروه شرکت های حمل و نقل نوری با مدیریت آقای خلیل نوری

افتخار داشتــه فعالیت خدمات حــمل و نقل خــود را از سال 1356 آغاز نمــاید که پـس از  4 دهه  فعالـیت  بنا به نیازمنــدی حیاتی کشور عزیزمــان حسب احسـاس وظیفه  باگرد آوری و مـشارکت دلسوزان و ایجاد ناوگانی با نام کاروان یاور  ( متشکل از  100 دستگاه  نفتکش ) مشغول به خدمت سوخت رسانی در مناطق  مختلف کشوربوده که نتیجه  آن رفع مشکلات و نیاز هموطنان عزیزمان در  آن مقطع حساس کشــوربوده و رضــایتمندی مقامات کشوری و مسئولان شــرکت ملی پخش فراورده های  نفتی را همراه داشته است .

حمل نقل بین الملل
شرکت حمل و نقل  بین المللی فلات ناوگان نور آسیا ارائه دهنده حمل محمولات نفتی و کالای صادراتی،وارداتی ، و ترانزیتی با مناسب ترین قیمتها و در حداقل زمان ممکن بصورت کریری و فورواردی می باشد.

حمل نقل اینترنتی

شرکت حمل و نقل بزرگ مقیاس هوشمند یاور سیر بارثاوا با اخذ پروانه فعالیت به عنوان اولین اپراتور بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل  در آستانه تبدیل شدن  به اولین شرکت خصوصی حمل    و نقل بزرگ مقیاس هوشمند در کشورمیباشد.
نورینت ، خدمتی نوین از شرکت    یاور سیر بارثاوا  برای تسهیل حمل ‌و نقل در سراسر ایران است. نوری نت ، جامع‌ترین سامانه هوشمند حمل‌ و نقل اینترنتی با استانداردهای بین المللی است. سامانه نورینت ، پل ارتباطی میان صاحبان کالا، رانندگان، شرکت‌های حمل‌ونقل، کارخانه ها و راهکاری سریع و ساده برای درخواست انواع ماشین‌های سنگین است. با استفاده از سامانه هوشمند نورینت ، می‌توانید بار خود را از طریق اپلیکیشن نوری نت  ثبت و پس از مشاهده قیمت و تأیید آن، بار خود را به مناسب‌ترین راننده بسپارید. اپلیکیشن حمل ‌و نقل نورینت قیمت حمل بار را بر اساس قوانین سازمان حمل‌ونقل اعلام می‌کند. از دستاوردهای نورینت می‌توان به دریافت لوح سپاس و تندیس از مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در سال ۱۳9۹ اشاره کرد.

 

 

 

 

 

درباره نورینت

رانندگان در گذشته و همچنین تا حدودی هم اکنون برای دریافت بار در صف های طولانی نوبت دهی منتظر می مانند. اما بازارگاه الکترونیکی یک راه حل اینترنتی است که انجام معامله را برای خرید و فروش کالا یا محصولی خاص به یکدیگر متصل می نماید. 

از مهمترین مزایای بازارگاه اینترنتی  نورینت  برای رانندگان و دارندگان کامیون میتوان به موارد زیر اشاره کرد

پیدا کردن دارندگان بار قابل اعتماد

رانندگی در هر زمانی که دوست دارند

بدون شرکت و بدون رییس

اعتبار نقد هدیه بابت عضویت

اعتبار نقد هدیه بابت دعوت دوستان

افزایش شانس پیدا کردن بار

افزایش شانس پیدا کردن بار برگشت

افزایش درامد ماهانه

عدم پرداخت کمیسیون برای پیدا کردن بار

صدور بارنامه با کارمزد کمتر

عدم معطل شدن و اتلاف وقت در صف های بار

برنامه ریزی شخصی حمل و نقل

یکی از مشکلات بزرگ صنعت حمل و نقل جادهای بار کشور تردد وسایل نقلیه جهت یافتن بار است. این موضوع باعث اتلاف وقت، اتلاف سوخت و از همه مهم تر افزایش هزینه حمل و نقل می شود. اما امروزه یافتن بار تحت تاثیر پیشرفت های فناوری تغییر شکل داده و بصورت الکترونیکی درآمده است. رانندگان در گذشته و همچنین تا حدودی هم اکنون برای دریافت بار در صف های طولانی نوبت دهی منتظر می مانند. اما بازارگاه الکترونیکی یک راه حل اینترنتی است که انجام معامله را برای خرید و فروش کالا یا محصولی خاص به یکدیگر متصل می نماید.

گروه شرکت های حمل و نقل نوری  (نورینت )  افتخار این را دارد که با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه حمل و نقل فراورده های نفتی و کالا و حمل و نقل داخلی وبین المللی در خدمت شما عزیزان باشد

و اکنون با پیشرفت تکنولوژی از این طریق پاسخ گویی بهتر و مطمئن تری برای حمل و نقل سریع و به خصوص ارزان تر شما باشیم.

 

قرارداد: حمل كانديسيت شرکت بازرگانی پتروشیمی ازپالايشگاه ايلام به پالايشگاه تبريز

پروژه از تناژ10.000تن برخوردار بوده و قرارداد فوق در منطقه غير بومي درشرايط برف و يخبندان آغاز گرديد.كارفرما؛شركت بازرگاني پتروشيمي و متاسفانه به عدم همكاري پيمانكاران بومي مواجهه گرديده بودند.              با اينكه گمان نمي رفت شركت بر وضعيت منطقه فائق آيد با اين حال به ياري خداوند وعنايت ويژه                              ولي نعمتمان علي ابن موسي الرضا(ع) با 20% كمتر از پيمانكاران بومي توانست روزانه 1.000تن حمل وباعث مباهات مجموعه وخرسندي صاحب كالا خود گردد.

قرارداد هاي شركت كه به صورت مستمر در حال انجام است رابه نظرتان جلب مي نمايم :

پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به شمس آباد (10.000 تن )  پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به شاهرود   (1.000تن)

پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به شهريار (10.000تن) پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به شورآباد   (10.000تن)

پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به قم(5.000تن)           پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژا به سنگ بست (20.000تن)

پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به تهران (15.000تن)   پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به ساوه          (2.000تن)

پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد به گرمسار (1.000تن)

لازم به ذكر است با توجه به رعايت اخلاق مداري گروه از آوردن اسامي شركت هاي فوق الذكر خودداري نموده است

.شرکت حمل و نقل یاور سیر بارثاوا در اواخر سال 92 توانست مجوز حمل و نقل سراسری کالا و نفتی خود را دریافت نماید. بخشی از فعالیت های این شرکت در دو سال اخیر به استحضار می رسد.

قراداد : شرکت پتروشیمی شازند اراک امام خمینی (جمعاً 000/480 تن)

1: حمل ماهیانه 000/30 تن نفتا از پالایشگاه آبادان به پتروشیمی اراک

2:حمل ماهیانه 6000 تن نفتا و حلال از پالایشگاه شیراز به مقصد پتروشیمی اراک

قراداد :شرکت پتروشیمی شازند اراک امام خمینی (حمل مستقیم کشتی 35.000تن) 

این قرار داد از نقطههای عطف گروه می باشد حمل این قرار داد در ایام اواخر سال 1392 می باشد که با توجه به شرایط پایان سال از حساسیت فوق العاده ای برخوردار بود.این پروژه در مدت 10 روز کاری صورت پذیرفت. مدیریت عامل پتروشمی شازند جهت انجام موفقیت این قرارداد تقدیر ویژه از مدیریت مجموعه انجام نمودند.

 

قراداد:شرکت نفت سپاهان اصفهان 

قرارداد فوق با دعوت از گروه جهت حمل به مقاصد مندرج در قرار صورت پذیرفت این  پروژه را با 10% کمتر از پیمانکاران سابق صورت پذیرفت مقاصدوتناژ قرارداد فوق سالیانه180.000تن به :بوشهر ، تهران ، مشهد ، تبریز؛ و بالعکس صورت می پذیرد .درحال حاضر این قرار داد در حال انجام می باشد .باتئجه به محصولات نهایی نفت سپاهان حسایت گروه در حمل پروژه فوق دوچندان می باشد

قراداد:شرکت پالایش نفت شیراز

قرار داد حمل فوق 60.000تن می باشد که توسط شعبه گروه واقع در شیراز حمل میگردد مقاصد حمل بار فوق به بندرعباس و تبریز می باشد و از بندر عباس به شیراز شرکت پالایش نفت شیراز می باشد

قرادادهای در حال انجام:

1: حمل روغن پایه شرکت نفت سپاهان اصفهان به مقاصد بوشهر تهران تبریز مشهد و.......

2: حمل میعانات گازی از پالایشگاه بندر عباس به پالایش نفت شیراز

3: حمل کشتی از بندر امام به شازند اراک

4:حمل از پالاشگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به مقاصد یزد و تهران و ......

5: حمل از پالایشگاه گاز ایلام به مقاصد اشتهارد ، تهران،کرمانشاه و .......

گروه شرکت های حمل ونقل نوری شرکت توانمند سراسرس کالای یاورسیر بارثاوا 

این مجموعه دارای دفاتر فعال در سطح کشور می باشد جهت حمل کالا شرکت های وارد کننده غلات به کشور همچنین حمل بار های کارخانجات برتر در مهین عزیز جهت صادرات به کشورهای همسایه به ویژه عراق،افغانستان ، ترکیه،پاکستان و غیره.... می باشد در ذیل اشاره ای به قرار داد این مجموعه میگردد.

1: حمل محصولات کارخانجات نان قدس رضوی

2: حمل محصولات کارخانجات کنسرو سازی رضوی

3: حمل سنگ آهن از خواف به مقصد فولاد اهواز

4: حمل سنگ آهن از خواف به مقصد ذوب آهن اصفهان

5: حمل گوگرد از پالایشگاه گاز خانگیران به اقصا نقاط کشور

6: حمل سنگ آهن  از خواف به مقصد بندر عباس

7.حمل غلات از مبدا بندرعباس بندر امیر آباد و غیره به سطح کشور

درحال حاضر افتخار دیگری از گروه درحال انجام می باشد:

شرکت حمل و نقل بین المللی فلات ناوگان نور آسیا مجموعه مذکور  تازه تاسیس می باشد که در حال جذب 50 دستگاه کشنده تانکر و کفی می باشد و در حمل صادرات ،ترانزیت محصولات نقتی وکالادرکشور فعالیت می نماید.

شرکت حمل ونقل داخلی کالا سنگان یاور خواف مجموعه مذکور تازه تاسیس می باشد و در حال جذب ناوگان ملکیوپیمانی در شهرستان فوق جهت حمل محصولات معادن و کارخانجات کنسانتره و فولاد جهت صادرات وترانزیت در خواف فعالیت می نماید

گروه شركت هاي حمل ونقل پيمانكاري نوري ازسال1352تابه امروز زير نظرمديران :

آقای حکمعلی نوری: بنیان گذار گروه شرکت های حمل ونقل نوری(75سال سن)

آقاي خليل نوري:رئيس هيئت مديره گروه و مدیر عامل شرکت یاور ترابر سنگان خواف  (58سال سن)

آقای رضا نوری: مشاور ارشد ریاست هیت مدیره گروه (50سال سن)

آقاي مرتضي نوري :مديرعامل شركت پيمان ثمين نور (35سال سن)

آقای کمال نوری:مدیرعامل شرکت حمل ونقل بین المللی فلات ناوگان نورآسیا(40سال سن)

آقاي مجتبي نوري:مدير عامل شركت حمل و نقل توانمند سراسری ياورسيربارثاو  (33سال سن)

آقاي مصطفي نوري:مديريت شرکت توانمندسراسری کالا شرکت یاور سیر بارثاوا (31سال سن)

آقاي محمد نوري :مدیریت امور بازرگانی  (27 سال سن)

آقاي ميثم نوري:مدیریت کریر شرکت (25سال سن)

آقای هادی نوری: مدیر لجستیک شرکت  (36 سال سن)

اين گروه با استعانت از خداوند سبحان وعنايات  وي‍ژه ولي نعمتمان حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) وارد چهلمين سال شروع خود گرديده و در اين سال هاي متمادي با سختي ها، فشار هاي كلان وجزئي توانست استوار باشد.اكنون بعد از چهل  سال بنا داشت تا گوشه از عمر خود را بازگو نمايد.

ماموریت ما

رانندگان و شرکت های حمل و نقل شما می توانید با عضویت در نورینت مشتریان خود را از بین در خواست کنند گان در سایت ، یافته و به راحتی کسب درآمد کنید.

اهـداف ما

  • رانندگان و شرکت های حمل و نقل شما می توانید با عضویت در نورینت مشتریان خود را از بین در خواست کنند گان در سایت ، یافته و به راحتی کسب درآمد کنید.

  • به حداقل رساندن زمان درخواست و پاسخ به مشتریان

  • کسب درآمد آسان و جذب مشتری بیشتر با کمترین هزینه و زمان

  • ایجاد کسب و کار و درآمد زایی

  • حمل و نقل بین المللی به راحتترین و سریعترین شیوه

مزایای استفاده از نورینت

تفاوت ما را در موارد زیر احساس کنید

کاربری بسیار راحت و ساده

برای استفاده از خدمات نورینت فقط کافیست نرم افزار را متناسب با سیستم عامل گوشی خود نصب کنید و بعد از آن به راحتی و تنهابا تعیین مبدا و مقصد بار ، سفارش خود را ثبت کنید.

تکنولوژی های روز

در سیستم نورینت ، جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها استفاده شده اند ، تا مشکلات احتمالی و معمول سیستم های آنلاین تا حد ممکن کاهش یابد

امنیت

شرکت نورینت در صنعت حمل و نقل، بیش از 50 سال سابقه فعالیت موفق دارد. نقش ما نظارت بر رانندگان، و تحویل به موقع و سالم بار هست. بنابراین با آسودگی سفارش خود را ثبت کنید.

استانداردهای بین المللی

حمل و نقل امر مهمی در صنعت به شمار میرود و حساسیت های خاص خود را دارد. این امر رعایت موازین و استانداردها را ضروری می کند. در نورینت حمل و نقل ها با بالاترین استانداردهای به روز دنیا انجام میشود.